V Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Alternatywne źródła dochodów drobnych gospodarstw rolnych Unii Europejskiej

Czesław Siekierski – poseł do Parlamentu Europejskiego wspólnie z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizują V Międzynarodową Konferencję Naukową. Tegoroczny temat to „Alternatywne źródła dochodów drobnych gospodarstw rolnych Unii Europejskiej”. Odbędzie się ona 25 czerwca 2015 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, al. 29-go Listopada 46 (budynek Wydziału Leśnego) o godzinie 9.00.

Podejmowany w tym roku problem alternatywnych źródeł dochodów w rolnictwie, w szczególności w drobnych gospodarstwach rolnych, jest aktualny i niezmiernie ważny na całym obszarze Unii Europejskiej, a zapewne także i w innych krajach Europy i świata. Drobne gospodarstwa rolne ponownie dostrzeżone i dowartościowane w Unii Europejskiej w nowej Wspólnej Polityce Rolnej, która realizowana będzie w latach 2014-2020, borykają się z różnorodnymi problemami – i właśnie przynajmniej część z nich chcemy podjąć na naszej czerwcowej konferencji. Są one w obszarze obserwacji ministerstw ds. rolnictwa, instytutów branżowych, administracji rolnej, uczelni rolniczych oraz szerokiego spektrum instytucji okołorolniczych i bardzo tu ważnych przedstawicielstw organizacji rolniczych i rolników.

Czytaj więcej na e-wydaniu zielonego sztandaru: http://wydawnictwoludowe.embuk.pl/pub/zielony-sztandar-zielony-sztandar-17-23-czerwca


Zamów prenumeratę: zielonysztandar.com.pl/prenumerata
Cały tekst dostępny w wersji papierowej tygodnika Zielony Sztandar lub na platformach sprzedaży onlinePodobne artykuły