Pol-Eco-System 2015 – udane spotkanie branży

27-30 października w Poznaniu odbyły się targi Pol-Eco-System – jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych ochronie środowiska w Polsce. Było to prawdziwie biznesowe spotkanie w międzynarodowym gronie.

Ekspozycja tegorocznych targów Pol-Eco-System zajęła ponad 26 tys. m2. Swoją ofertę zaprezentowało aż 552 uczestników. Zarówno wystawa, jak i dyskusje targowe stanowiły zbiór informacji o najnowszych trendach. – Jesteśmy bardzo dumni z tego, że na targach Pol-Eco-System możemy zaprezentować firmy, które są światowymi liderami w dziedzinie przetwarzania osadów ściekowych. Są to najnowsze zdobycze technologii tej branży. W Poznaniu przedstawiono technologie umożliwiające odzyskiwanie energii z osadów ściekowych. Co jeszcze ważniejsze, prezentowano także technologie umożliwiające odzyskiwanie energii z fosforu, którego światowe źródła są ograniczone – zaznaczał Piotr Kamola, wiceprezes i dyrektor techniczny KREVOX Europejskie Centrum Ekologiczne (wystawca Salonu Aqua-Tech).

Czytaj więcej na e-wydaniu zielonego sztandaru:http://wydawnictwoludowe.embuk.pl/pub/zielony-sztandar-zielony-sztandar-2


Zamów prenumeratę: zielonysztandar.com.pl/prenumerata
Cały tekst dostępny w wersji papierowej tygodnika Zielony Sztandar lub na platformach sprzedaży onlinePodobne artykuły