Warto przeczytać

Psycholog policyjny Hubert Meyer to bohater kolejnych powieści Katarzyny Bondy (ur. 1977 r. w Hajnówce). Autorka studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i pracowała w licznych prowincjonalnych i stołecznych gazetach. Jako pisarka zadebiutowała w 2007 roku kryminalną powieścią „Sprawa Niny Frank”, za którą otrzymała nominację do Nagrody Wielkiego Kalibru”.

 

 

 

 


Wydawnictwo „Świat Książki” od jakiegoś czasu publikuje serię książek pod wspólnym podtytułem „Granice zła”. Właśnie w tej serii ukazała się ostatnio książka pt. „Pod czujnym okiem” autorstwa Chevy Stevens. Autorka znana już polskim czytelnikom z kryminałów „Jak kamień w wodę” czy „Nigdy nie wiadomo”, za swój literacki debiut zdobyła międzynawową nagrodę dla twórców thrillerów. W książce „Pod czujnym okiem” porusza wszystkie dziś obowiązujące tematy, mianowicie przemoc w rodzinie, seksualne wykorzystywanie nieletnich, wreszcie działalność sekt religijnych.

Czytaj więcej na e-wydaniu zielonego sztandaru: http://wydawnictwoludowe.embuk.pl/pub/zielony-sztandar-zielony-sztandar-10-16-czerwca


Zamów prenumeratę: zielonysztandar.com.pl/prenumerata
Cały tekst dostępny w wersji papierowej tygodnika Zielony Sztandar lub na platformach sprzedaży onlinePodobne artykuły