Dobra praca samorządowa dla regionu

Na tegoroczne Małopolskie Święto Ludowe prezes zarządu wojewódzkiego PSL Andrzej Kosiniak-Kamysz oraz prezes zarządu powiatowego PSL, radny województwa Stanisław Barnaś zaprosili członków i sympatyków do Sanktuarium Maryjnego w Ludźmierzu. W uroczystości uczestniczyli marszałek Marek Sowa oraz wicemarszałkowie: Wojciech Kozak i Stanisław Sorys.

Obchody Małopolskiego Święta Ludowego rozpoczęła msza św. w intencji ojczyzny i ruchu ludowego, koncelebrowana pod przewodnictwem ks. infułata Władysława Gasidło. Szczególny charakter uroczystości podkreślało nie tylko wyjątkowe miejsce – ołtarz polowy Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej Królowej Podhala – ale też przypadająca na ten rok 120. rocznica działalności Polskiego Stronnictwa Ludowego. W części oficjalnej spotkania z życzeniami do zgromadzonych zwrócił się m.in. marszałek Marek Sowa. Dziękuję za lata pracy, za to, że ta praca została przez mieszkańców Małopolski doceniona.

Czytaj więcej na e-wydaniu zielonego sztandaru: http://wydawnictwoludowe.embuk.pl/pub/zielony-sztandar-zielony-sztandar-10-16-czerwca


Zamów prenumeratę: zielonysztandar.com.pl/prenumerata
Cały tekst dostępny w wersji papierowej tygodnika Zielony Sztandar lub na platformach sprzedaży online



Podobne artykuły