Jest Trzecia Droga. Do wyborów PSL idzie z Polską 2050

5 sierpnia br. przez aklamację Rada Naczelna PSL, ale też Rada Krajowa ugrupowania Polska 2050  zdecydowały, że do wyborów parlamentarnych pójdą razem. W tej sprawie wypracowane i podpisane zostało specjalne porozumienie. To ostatecznie dopina kształt koalicji.

To nie czas, by wybierać mniejsze zło. Należy wybrać większe dobro! – o tym przekonują członkowie Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050, dlatego najstarsza i najmłodsza partia opozycyjna wiosną tego roku połączyły siły, a ostatnio ogłosiły wspólny start w wyborach parlamentarnych jako Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga. Obie partie, choć tak różne, łączy wiele spraw ale najważniejszą jest jedna – chcą lepszej Polski i mają konkretne, starannie przygotowane rozwiązania, jak to zrobić.

– Mamy już dość obecnej polityki. Musimy położyć kres pogardzie wobec rolników, przedsiębiorców, nauczycieli, osób niepełnosprawnych i nas wszystkich. Łączymy siły by to zmienić. To dlatego PSL, jako partia o najdłuższej historii i najbogatszej tradycji oraz Polska 2050,  mająca w szeregach głównie osoby spoza polityki, zawiązały sojusz na rzecz Polski – podkreśla Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego.


Zamów prenumeratę: zielonysztandar.com.pl/prenumerata
Cały tekst dostępny w wersji papierowej tygodnika Zielony Sztandar lub na platformach sprzedaży onlinePodobne artykuły