Rolniczy sezon rozpoczną targi AGROTECH

IMG_0171Tysiące maszyn, wiele nowości, wiedza wprost od ekspertów

 

Wielkimi krokami zbliża się wiosenne święto rolniczej branży w Targach Kielce – AGROTECH 2017, czyli największe w Polsce wydarzenie tego sektora gospodarki. Od 17 do 19 marca 11 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczego zapełni się ofertą najważniejszych firm i światowych brandów ciągników i maszyn. Jak co roku, zainteresowanie polskich i zagranicznych firm kielecką wystawą jest ogromne.

 

Odwiedzając XXII edycję Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej w Kielcach zwiedzający mogą się spodziewać wydarzenia, które wielkością ekspozycji, jak również kompleksową ofertą dla gospodarstw rolniczych pobiła już ubiegłoroczny rekord. Nie zabraknie w Kielcach „topowych” firm o światowym zasięgu, które do tej pory były obecne podczas AGROTECHU. W roku 2017 wielu wystawców zdecydowało się nawet na stoiska większe niż w latach ubiegłych. Oprócz firm z Polski podczas 23 edycji targów techniki rolniczej zaprezentują się między innymi producenci z Niemiec, Austrii, Włoch, Danii, Słowenii, Ukrainy, Francji, Czech, Holandii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, USA, Białorusi, Węgier, Łotwy, Słowacji.

Jak, co roku, wiosenne prace w polu rolnicy powinni zaczynać od odwiedzenia kieleckich targów AGROTECH, żeby poznać nowinki technologiczne, innowacyjne rozwiązania, ułatwiające produkcję rolną. Każdy kto chce dobrze przygotować się do nowego sezonu powinien trzymać rękę na pulsie branży i zobaczyć jakie nowości proponuje. Zakres targów to: nowoczesne ciągniki, maszyny, narzędzia i urządzenia do produkcji zwierzęcej i roślinnej, jak również nasiona, środki ochrony roślin, nawozy, pasze i dodatki paszowe oraz budownictwo inwentarskie.

Logo WorldFood WarsawAGROTECH jest świętem branży rolniczej z 23-letnią tradycją, najważniejszą rolniczą wystawą w Polsce. Podczas nadchodzącej edycji na stoiskach odbywać się będą ciekawe eventy, pojawią się celebryci, niespodzianki. Wystawę zwiedzą między innymi delegacje rolnicze z Serbii, Norwegii, Finlandii, Niemiec, Holandii, państw afrykańskich. Zapraszamy do Kielc na wydarzenie pełne nowości technicznych, produktowych, ale też sporą dawkę bieżącej wiedzy, bo oczywiście nie zabraknie ekspertów, przedstawicieli organizacji rolniczych, instytucji.
Wystawa odbywa się równocześnie z targami LAS EXPO, które kompleksowo prezentują: urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, ochronę rzeciwpożarową, szkółkarstwo, nasiennictwo, hodowlę i użytkowanie lasu, nowoczesne systemy informatyczne, mapy, także zagadnienia gospodarki łowieckiej. Słowem wszystko co potrzeba pracownikom przedsiębiorstw leśnych i zakładów świadczących usługi leśne, ale także nowoczesnemu leśnikowi.

Dorota Olech

 


Zamów prenumeratę: zielonysztandar.com.pl/prenumerata
Cały tekst dostępny w wersji papierowej tygodnika Zielony Sztandar lub na platformach sprzedaży onlinePodobne artykuły