Bednary koło Pobiedzisk stają się rolniczym pępkiem Europy

Gdzie znajduje się miejsce z największym zagęszczeniem nowoczesnego sprzętu rolniczego na metr kwadratowy? Z całą pewnością przez kilka dni w roku są to Bednary w gminie Pobiedziska. Odbywające się tam od 16 lat targi Agro Show każdego roku przyciągają setki wystawców z całej Europy.

Podczas trwającej od 18-21 września br.  imprezy można będzie  nie tylko zobaczyć wystawę wartego setki milionów złotych sprzętu, ale też przekonać się, co potrafią maszyny rolnicze światowego formatu.

Dlaczego rolnicy tak chętnie  przyjeżdżają  na Agro Show?

Bo to miejsce zupełnie wyjątkowe, gdzie można zobaczyć to wszystko, o czym marzy polski rolnik. Na Agro Show jest ogół tego, co może się przydać w gospodarstwie – od ciągników, kombajnów, opryskiwaczy czy pługów zaczynając, a na ładowaczach teleskopowych oraz wszelkiego rodzaju agregatach siewnych kończąc. Wszystko jest nowe i ekstremalnie drogie. To nie znaczy, że wystawa przyciąga wyłącznie gapiów. Konkretnych klientów, którzy w najbliższym czasie planują modernizację gospodarstwa, również nie brakuje.

To dzięki pieniądzom z programów unijnych dla rolników planujących modernizację gospodarstw polski rynek sprzętu rolniczego ma się tak dobrze.

Agro Show jest najważniejszym wydarzeniem w branży techniki rolniczej i jedną z największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie. Agro Show to rolnictwo w pełnym znaczeniu tego słowa.

Czytaj więcej na e-wydaniu zielonego sztandaru:http://wydawnictwoludowe.embuk.pl/pub/zielony-sztandar-zielony-sztandar-5-11-sierpnia


Zamów prenumeratę: zielonysztandar.com.pl/prenumerata
Cały tekst dostępny w wersji papierowej tygodnika Zielony Sztandar lub na platformach sprzedaży onlinePodobne artykuły