XX-lecie Targów AGROTECH

Już tylko miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia XX Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej „ Agrotech”. To prawdziwe święto rolnictwa, do Kielc przyjeżdżają wystawcy z całego świata. W ubiegłorocznej edycji imprezy wzięło udział aż 630 wystawców z 19 krajów, w tym z Polski, Włoch, Niemiec, Francji, RPA, Szwajcarii i Korei. Wystawę odwiedziło ponad 55 tys. zwiedzających.

AGROTECH jest jedyną w Polsce okazją, aby zobaczyć w jednym miejscu setki traktorów, koparek, ładowarek, a także dowiedzieć się w jaki sposób można kompleksowo wyposażyć swoje gospodarstwa w najnowocześniejszy sprzęt. Wystawa, jak co roku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Już wiadomo, że na stoiskach zobaczyć będzie można setki najnowszych maszyn, a wśród nich także te wielkogabarytowe oraz zwycięzców międzynarodowego konkursu Tractor of the Year 2014! Targi Kielce zakończyły modernizację i rozbudowę obiektów. A zatem w Kielcach nowości na każdym kroku.

Nowe Centrum Kongresowe na 1000 osób, parking wielopoziomowy na pół tysiąca aut, zachodni terminal wejściowy i drogi dojazdowe z bezkolizyjnym zjazdem ze stron Krakowa, Warszawy i Łodzi. To wszystko zdecydowanie przyczyni się do podniesienia poziomu najważniejszej i najchętniej odwiedzanej imprezy rolniczej w Polsce.

AGROTECH, odbędzie się w dniach 7-9 marzec 2014. Kilkuset wystawców z całego świata zaprezentuje najnowocześniejszy sprzęt niezbędny w gospodarstwach rolnych. Z ich ofertą zapozna się ponad 55 tysięcy zwiedzających, którzy będą także mogli skorzystać z fachowych porad konsultantów najważniejszych branżowych instytucji. To zdecydowanie największe targi rolnicze w halach w Polsce. Aby wyjść naprzeciw komfortowi wystawców na terenie Targów Kielce staną nowe specjalne hale wystawiennicze. Jedna z nich będzie od strony zachodniej, a zatem tam, gdzie uruchomiono nowe wejście i drogi dojazdowe. W tym miejscu ponad 80% gości rozpocznie zwiedzanie AGROTECHU.

Wystawie AGROTECH towarzyszyć będzie wiele ważnych ogólnopolskich wydarzeń. Wśród nich między innymi wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku czy Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych oraz specjalistyczne konferencje.

AGROTECH to największa wystawa branży rolniczej w Polsce, a także doskonałe miejsce do przedstawienia nowości rynkowych oraz nawiązania owocnych kontaktów. Do tradycji imprezy należy uroczyste przyznawanie medali Targów Kielce, dzięki którym starania i wysiłki wystawców są doceniane.

Oprac. D.O.


Zamów prenumeratę: zielonysztandar.com.pl/prenumerata
Cały tekst dostępny w wersji papierowej tygodnika Zielony Sztandar lub na platformach sprzedaży onlinePodobne artykuły

  • Władza pręży muskuły

    „To kwestia dni, kiedy lista firm, które zarobiły na imporcie zboża z Ukrainy, zostanie opublikowana” – grzmiał nowo powołany minister …

  • 12 Gwarancji Trzeciej Drogi

    12 Gwarancji Trzeciej Drogi Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia zaprezentowali 12 Gwarancji Trzeciej Drogi. To najważniejsze postulaty, które Trzecia Droga …

  • W interesie przedsiębiorców, rolników i polskich rodzin

    Polscy parlamentarzyści, europarlamentarzyści i przedstawiciele rolników przed debatą, która we wtorek odbędzie się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu, przypomnieli postulaty …