Dlaczego PSL chce odwołać ministra Jurgiela. Oto 41 powodów

– Opozycja nie ma mi nic do zarzucenia – wypalił beztrosko Krzysztof Jurgiel w ostatnim wywiadzie dla Polskiego Radia. Postanowiliśmy pomóc ministrowi zrozumieć jego błędy. Co najmniej 41 błędów.

Niestety, dobrego samopoczucia ministra nie podziela nie tylko opozycja, ale przede wszystkim rolnicy. To oni najbardziej cierpią na niekompetencji ministra Jurgiela. Przedstawiamy 41 powodów, dlaczego minister Jurgiel powinien kontynuować swój zimowy sen. Poza ministerstwem.

Najgorszy minister rolnictwa. Na taki tytuł Krzysztof Jurgiel zasłużył sobie po ponad 20 miesiącach urzędowania. Kolejne wpadki i zaniedbania kierowanego przez niego resortu nie pozostawiły wyboru. PSL złożyło wniosek o odwołanie go z urzędu.

Sam szef resortu rolnictwa, zdaje się nie przejmować kolejnymi plagami zsyłanymi na polską wieś. Dobrego samopoczucia nie podzielają zrozpaczeni rolnicy. Dla nich ostatnie 20 miesięcy to prawdziwa droga przez mękę.

Dlatego wybudzimy Krzysztofa Jurgiela ze snu. Oto 41 powodów, by zakończyć koszmar polskiej wsi. 41 powodów, by odwołać ministra z urzędu.


Zamów prenumeratę: zielonysztandar.com.pl/prenumerata
Cały tekst dostępny w wersji papierowej tygodnika Zielony Sztandar lub na platformach sprzedaży onlinePodobne artykuły