Wnioski internetowe w Banku BPS

Wnioski internetowe w Banku BPS

Bank BPS umożliwił swoim Klientom indywidualnym, składanie kolejnych wniosków produktowych bezpośrednio poprzez system bankowości internetowej e25. Do dotychczas dostępnego od 1 kwietnia br. wniosku o przyznanie świadczenia w Programie Rodzina 500 plus, dołączyły również formularze internetowe o kredyt gotówkowy i hipoteczny oraz o kartę kredytową.          

grafika 1
Składanie wniosków w systemie internetowym e25 Banku BPS jest możliwe po zalogowaniu się na konto oraz wybór zakładki „Wnioski i dyspozycje”. W tym miejscu Klient ma możliwość wyboru odpowiedniego formularza oraz przesłania go do placówki Banku BPS. Następnym krokiem jest kontakt telefoniczny pracownika Banku z Klientem zainteresowanym konkretną ofertą.

Bank BPS pracuje nad udostępnieniem kolejnych wniosków w systemie e25 oraz innych funkcji, które pozwolą Klientom załatwić większość spraw zdalnie, bez potrzeby wizyty w placówce Banku.
Co warto podkreślić na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy Bank BPS wprowadził dla Klientów szereg nowych produktów i rozwiązań, które w znaczący sposób ułatwiły korzystanie z bogatej oferty Banku. Stopniowe powiększanie listy wniosków z możliwością zdalnego ich wysyłania poprzez system bankowości internetowej może być ważnym elementem przewagi konkurencyjnej na tle innych banków.

– Staramy się spełniać naszą misję polegającą na budowaniu przyjaznego świata finansów. Biorąc pod uwagę oczekiwania Klientów, stale rozwijamy funkcje systemów bankowości elektronicznej, poszerzając możliwości wnioskowania o różne produkty bankowe poprzez system bankowości internetowej e25. W ten sposób ograniczamy konieczność wizyty Klienta w oddziale Banku. Po udostępnieniu elektronicznego wniosku dot. Programu Rodzina 500 Plus oraz o kredyt gotówkowy i karty kredytowe, przyszedł czas na e-wnioski dotyczące kredytów hipotecznych. Klient w miarę swoich potrzeb może szybko i wygodnie zawnioskować poprzez bankowość internetową o interesujący go produkt, a całą resztą zajmie się już jego doradca bankowy. Nasi Klienci bardzo doceniają możliwość elektronicznego wnioskowania o świadczenia w ramach Programu Rodzina 500 Plus, a także o produkty bankowe takie jak kredyt gotówkowy i hipoteczny oraz karta kredytowa, dlatego będziemy rozwijać ten elektroniczną formę korzystania z naszej oferty – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej Banku BPS.

Gospodarka

  • W Polsce rodzi się za mało dzieci

    Polska jest na szarym końcu europejskich statystyk demograficznych. Rodzi się u nas za mało dzieci. Społeczeństwo się starzeje. To może …

  • Pogarszają się nastroje przedsiębiorców

    To nie od kondycji dużych przedsiębiorstw, lecz małych i średnich firm z sektora MSP zależy, jak będzie rozwijała się gospodarka …

  • Smog zabija po cichu

    Oddychamy najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Europie. Dopuszczalne normy pyłu i rakotwórczego benzo(a)pirenu przekroczone są kilkakrotnie. W najgorsze dni tej zimy …